O nas

Kilka słów o nas.

Tworząc Biuro Rachunkowe DEKRET  w 2006 roku  chciałem połączyć swoje wykształcenie, kompetencje i doświadczenie zawodowe tak aby móc zaoferować klientom ponadprzeciętny poziom obsługi. Jako prawnik  z dodatkowym wykształceniem ekonomicznym posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy którym to mogę się dzielić tak aby  chronić moich klientów przed błędnymi decyzjami gospodarczymi.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma – stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych

Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi oraz doradztwa z zakresu księgowości, podatków i prawa. Nasz profesjonalny i miły personel jest do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

Damian Stefański

mgr prawa, ekonomii wpisany na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych pod nr 13841/2006

Certyfikat księgowy

Wyróżnienie – Wyróżnienie Ubi Caritas

Certyfikat – Konkurs Lodołamacze 2009.